Марк Цукерберг продасть свою дитячу бейсбольну картку у вигляді NFT

Марк Цукерберг продасть свою дитячу бейсбольну картку у вигляді NFT

Засновник технологічного гіганта Meta Марк Цукерберг розширює цифрові можливості своїх соцмереж. Зокрема все більше користувачів отримують доступ до завантаження своїх NFT в Instagram. З цієї нагоди Цукерберг вирішив продати свою дитячу бейсбольну картку у вигляді невзаємозамінного токена.

Що сталося

На початку травня Meta розпочала пілотний проєкт інтеграції NFT в Instagram. Така можливість була доступна лише окремим фанатам цифрового мистецтва з США. Тепер підтримка токенів у соцмережі розширюється для користувачів із понад 100 країн. З цієї нагоди Марк Цукерберг вирішив продати свою бейсбольну картку Малої ліги 1992 року. Крім фізичної картки, покупець отримає її цифровий аналог у вигляді NFT.

На картці зображений восьмирічний Цукерберг, що грає у бейсбол. Її виготовили 1992 року на замовлення для наставника команди. Чоловік її зберіг. Тепер картку автентифіковано та виставлено на продаж як справжній предмет колекціонування. Загалом після продажу новий власник отримає документацію, включно з SGC, яка підтверджує історію виробництва картки, підписом Марка та NFT.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Mark Zuckerberg (@zuck)

Источник: vctr.media