Марина Овсяннікова, яка виступила в ефірі Першого каналу проти війни, втекла з-під домашнього арешту

Марина Овсяннікова, яка виступила в ефірі Першого каналу проти війни, втекла з-під домашнього арешту

Телеграм-канал видання "Хартія 97" повідомляє, що Марина Овсяннікова, яка виступила в ефірі російського Першого каналу проти війни, втекла з-під домашнього арешту з дитиною.

Її колишній чоловік подавав заборону на вивезення за кордон 11-річної дочки.

Марина Овсяннікова перебувала під домашнім арештом за звинуваченням у поширенні "фейків" про російську армію за мотивами політичної чи ідеологічної ненависті.

14 березня 2022 року, за три тижні після вторгнення армії РФ в Україну, редактор Першого каналу Марина Овсяннікова під час ефіру програми "Час" з'явилася на кадрі з антивоєнним плакатом. На плакаті було написано: "NOWAR (ні війні). Зупиніть війну, не вірте пропаганді, тут вам брешуть. Russians against war (росіяни проти війни)". Вона кричала: "Ні війні! Зупиніть війну!" Вона була заарештована просто у студії.

За ці дії суд у Москві оштрафував Овсяннікову на 30 тисяч рублів. Незабаром після цього вона залишила Росію, але потім знову повернулася до Москви. Причиною повернення, за даними ЗМІ, було бажання вивезти доньку з Росії. У Овсяннікової двоє дітей, дорослий син вирішив після розлучення батьків залишитися з батьком.

15 липня Овсяннікова провела одиночний пікет у Москві, знову виступивши проти війни в Україні.

11 серпня Басманний суд Москви за клопотанням слідства помістив її під домашній арешт до 9 жовтня.

Источник: newsru.co.il