Львів'янина звільнили від тюремного ув'язнення за зберігання дитячого порно

Галицький районний суд Львова виніс вирок львів'янину, який зберігав на своєму комп'ютері дитячу порнографію. 23 травня чоловік отримав два роки іспитового строку, також суд заборонив йому обіймати посади, пов'язані з роботою із дітьми впродовж двох років. З порталу судової влади відомо, що засуджений за зберігання дитячого порно – безробітний львів'янин Тарас Василик.

Слідство встановило, що львів'янин зберігав на власному комп'ютері дитячу порнографію. Тарас Василик неодноразово завантажував заборонені відео з різних сайтів. Вперше він це зробив у листопаді 2021 року.

«Використовуючи власний персональний комп'ютер відвідував невстановлені досудовим розслідуванням інтернет-сайти, де одержав доступ до файлу, який містить відеозапис, що згідно з висновком експерта, належить до продукції з ознаками дитячої порнографії», – йдеться у вироку суду.

На судовому засіданні Тарас Василик визнав свою вину у злочині та підтвердив, що дійсно зберігав на комп'ютері дитячу порнографію: «У вчиненому щиро розкаявся та просив суворо його не карати, вказавши, що повністю усвідомив протиправність своїх дій», – йдеться у матеріалах справи.

Щире каяття та повне визнання вини пом'якшили Тарасу Василику вирок. Суддя Галицького районного суду Ірина Волоско визнала чоловіка винним і призначила йому два роки ув'язнення, замінивши їх на два роки іспитового строку. Також Тарасу Василику впродовж двох років заборонено обіймати посади, пов'язані з роботою з дітьми та займатися діяльністю, пов'язаною із роботою з дітьми.

Тарас Василик має заплатити майже 4 тис. грн за експертизу, яка встановила, що відео, які він зберігав на комп'ютері, є дитячою порнографією. У Василика ще є час, аби оскаржити вирок в апеляції.

Источник: zaxid.net