Літня презентація Apple: які секрети розкриє техногігант

З 5 по 9 червня Аpple проведе Worldwide Developers Conference. На заході ми дізнаємося ключові подробиці про нові операційні системи iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 і tvOS 17. Але це не все головне, повідомляє 9to5Mac.

У програмі також заплановані церемонія нагородження Apple Design Awards і "спеціальний момент, який ніхто не захоче пропустити". На думку інсайдерів йдеться про першу гарнітуру змішаної реальності від техногіганта. Якщо підсумувати всі витоки, то відомо, що купертинівці працюють над гарнітурою 7 років. Термін удвічі довший, ніж було з iPhone до його запуску. Глава компанії Тім Кук наполягає на випуску цього року, хоча розробники провели б презентацію через кілька років. Вартість гарнітури зараз оцінюють у 3000 дол. У віртуальній реальності користувачі зможуть побачити контент в окулярах. А завдяки AR контент буде масштабований на картинку реального світу.

Серед іншого, нам можуть показати 15-дюймовий MacBook Air на чипі М2 і Mac Pro теж із чипом M2, друге покоління AirPods Max і спеціальну версію AirPods Pro з USB-C.

Источник: toneto.net