Лікар розповіла, як позбутися від нічного хропіння

Нічне хропіння не тільки заважає сну родичів, а й негативно позначається на здоров’ї людини. Лікар-сомнолог Мілена Чериншева розповіла, яким чином можна раз і назавжди позбутися від нічного хропіння. Вона зазначила, що рекомендує своїм пацієнтам наповнювати подушки лікарськими травами

Лікар повідомила, що допомогти може комплексна терапія з використанням різних рослин. Багато трав допомагають спати спокійніше і міцніше, вони роблять благотворний вплив на організм. Корисними властивостями володіють, наприклад, корінь валеріани, верес, меліса, шавлія, чебрець і м’ята.

«Правда, треба пам’ятати, що в окремих випадках може бути алергічна реакція на ці рослини. Якщо спостерігається свербіж в ділянці обличчя і шиї або хочеться чхати, значить, вам підходять не всі трав’яні подушки «, — додала фахівець.

Крім того, медик зазначила, що і інші наповнювачі для подушок можуть позитивно впливати на здоров’я. Наприклад, у гречки є ортопедичний ефект, пустирник має сильну заспокійливу дію, а материнка — навпаки, тонізуючу. Відмінно розслаблюють також шишки хмелю.

Источник: medicalanswers.com.ua