LG посилює партнерство з Meta для розвитку екосистеми розширеної реальності

LG посилює партнерство з Meta для розвитку екосистеми розширеної реальності

Провідний виробник електроніки LG Electronics оголосив про поглиблення стратегічного партнерства з технологічним гігантом Meta Platforms, Inc. Метою співпраці є прискорення інновацій у сфері розширеної реальності (XR) та створення передового досвіду для користувачів віртуального простору.

Під час зустрічі вищого керівництва обох компаній у штаб-квартирі LG в Сеулі сторони обговорили перспективні бізнес-стратегії та плани щодо розробки новітніх пристроїв XR. Зокрема, LG виявила значний інтерес до демонстрації продуктів Meta, включно з гарнітурою Quest 3, окулярами Ray-Ban Stories, а також технологій великих мовних моделей та інтеграції штучного інтелекту.

«Поєднавши потужну платформу Meta з нашими можливостями у сфері контенту та сервісів для телевізійного бізнесу, ми можемо сформувати унікальну екосистему в домені XR, який є одним з наших нових стратегічних напрямків,» – зазначив генеральний директор LG Вільям Чо.

В LG переконані, що синергія технологічних компонентів Meta з власними досягненнями в продуктовій інженерії та якості відкриє шлях до створення революційних носійних пристроїв XR наступного покоління. Вони дозволять подолати обмеження мобільних екранів щодо занурення та інтуїтивності взаємодії.

Партнерство LG та Meta узгоджується із загальною стратегією компанії з відбору та концентрації на перспективних напрямках майбутнього із високим потенціалом зростання. Минулого року LG оприлюднила бачення Future Vision 2030 з метою трансформації у постачальника розумних рішень для різних сфер, включно з віртуальними просторами.

Источник: mediasat.info