Кумедні історії про витівки українських школярів на дистанційному навчанні

Кумедні історії про витівки українських школярів на дистанційному навчанні

Цього року українські школярі були змушені вчитися дистанційно, і деякі намагалися зробити це весело і цікаво. Читайте невигадані історії про витівки школярів, які додали жартів до нудних буднів під час онлайн-навчання.

Цікавими історіями від вчителів поділилося видання Освіторія.

Фото перед комп’ютером

Учитель Ярослав Лисенко розповів, як один учень поставив на заставку своє фото і не відвідував заняття. Цікаво, що на фото навіть був присутній інтер’єр кімнати, тільки обличчя дитини залишалося без емоцій. Виявилося, що хлопець просто слухав урок, але фізично перед монітором не сидів. І тільки коли він чув своє ім’я, швидко включав камеру.

Ще один школяр під час онлайн-уроку весь час дивився кудись убік, а коли його про щось питали, він не міг зрозуміти про що мова. Педагоги звернулися до батьків хлопця з проханням подивитися, чим же займається їхній син. З’ясувалося, що хлопець весь час дивився телевізор з мінімальним звуком.

Привиди на уроці

Ще один клас вирішив влаштувати флешмоб для вчительки географії. Так, вони таємно домовилися про те, що під час онлайн-уроку одночасно з’являться в образі привидів.

1image-15-640x480.jpg (47 KB)

Діти наділи на голову біле простирадло, а замість прорізів для очей взяли сонцезахисні окуляри. І коли вчителька включила конференцію, то аж закліпала від побаченого: на неї дивилися “примари” в окулярах і мовчали. Викладачка звернулася до класної керівниці, яка поспілкувалася з дітьми. Вона закликала поважати працю і зняти простирадла.

Учительський кіт злякав шиншилу школяра

На онлайн-уроці з хімії вчителька повинна була перевіряти домашнє завдання і знання таблиці Менделєєва. Однак кішка, яка живе вдома у вчительки, раптово почала голосно нявкати. Один з учнів перервав урок і попросив “вимкнути кота”, тому що це налякало його домашню тварину-шиншилу. І включив зображення переляканого звірка. Вчителька була змушена просити “вимкнути шиншилу”. Урок був зірваний, діти раділи і бурхливо обговорювали реакцію кота і шиншили замість нудної хімії.

Учениця прикинулася, що у неї завис зв’язок

Діти під час онлайн-навчання часто втомлюються і зазвичай на останньому уроці вони вже не мають сил. Учні понуро сидять перед монітором і відволікаються на щось стороннє.

Одна з учениць, щоб не брати участь в занятті, вирішила прикинутися, що зв’язок завис і її зображення на моніторі “зависло”. Для цього дівчинка дуже натурально завмирала. І коли вчителька до неї зверталася з питанням, то робила вигляд, що не чує. Вчителі зрозуміли підступ тільки після того як інші діти почали штучно “зависати” зі смішними виразами обличчя.

Масовий страйк першокласників

В одній школі першокласники завжди починали онлайн-урок з розповідей, який у них настрій. Зазвичай, діти один за іншим розповідали: “мені сумно, тому що…”, “мені радісно, тому що…”, “зараз я відчуваю…” тощо.

Однак на цей раз сталася несподівана історія. Так, перший хлопчик, з якого повинно було починатися “коло ранкових емоцій”, заявив: “У мене настрій такий – не хочу вчитися!” і після цього він вимкнув екран. Це відразу почали повторювати всі діти і один за іншим вимкнули екрани. Вчителька першокласників була в шоці від такого масового страйку.

Источник: enovosty.com