Криптовалюті біткоїн спрогнозували досягнення $52 000 вже цього місяця

Криптовалюті біткоїн спрогнозували досягнення $52 000 вже цього місяця

Дослідник 10x Research Маркус Тілен опублікував черговий прогноз вартості флагманської криптовалюти. На думку аналітика, BTC має всі шанси досягти $ 52 000 вже у лютому.

Тілен нагадав, як у січні він і його команда заявили: «Ми більше не налаштовані по-ведмежому й очікуємо, що місячна консолідація розгорнеться, попри те, що ми не досягли мети зниження $ 38 000». Експерт зазначив, що мав рацію у своїх прогнозах.

Аналітик підкреслив, що 29 січня було заявлено, що низхідна хвиля завершилася і настають нові цінові максимуми для BTC. Фахівець нагадав, що коли біткоїн ще торгувався на рівні $ 40 100, у компанії визначили рівень $ 43 800, як критичний для прориву цін. Дослідники запевнили, що після цього вартість BTC швидко підскочить до $ 48 000, що і сталося.

Маркус Тілен зазначив, що «лютий має тенденцію бути бичачим, і аналіз показує, що курс біткоїна може досягти позначки в $ 52 000. Згідно з історичними даними, є 70% ймовірність, що ціна BTC продемонструє позитивну прибутковість із середнім показником +8%».

Аналітик також зауважив, що прогноз щодо зростання котирувань BTC у рамках святкування китайського Нового року також виявився правдивим. Крім того, дослідники CryptoCompare підкреслили, що курс BTC «наближається до своєї найдовшої переможної смуги за рік, чому сприяє безпрецедентний успіх нових спотових біржових фондів (ETF) у США».

Источник: noworries.news