Крах біткоїна буде вражаючий: фінансовий експерт висловився щодо нового рекорду вартості криптовалюти

Крах біткоїна буде вражаючий: фінансовий експерт висловився щодо нового рекорду вартості криптовалюти

Відомий фінансовий експерт Пітер Шифф висловився щодо рекордної ціни біткоїна. На його думку, попереду ще буде крах цієї криптовалюти. Варто зазначити, що Шифф не вперше публічно критикує біткоїн.

Про це фінансовий експерт написав на своїй сторінці в соціальній мережі. За його словами, відбувається "спекулятивне безумство навколо спотових біткойн-EFT. При цьому Пітер Шифф заявив, що крах біткоїна буде вражаючим, ніж його зростання. Експерт переконаний, що після рекордного подорожчання криптовалюта піде на різкий спад.

Слід зазначити, що Пітер Шифф отримав прізвисько "золотий жук" через те, що він є відданим прихильником інвестицій у золото. При цьому він постійно критикує криптовалюту. Нерідко Шифф критикував криптоінвесторів, порівнюючи їх із сектою. Наразі, вважає фінансовий аналітик, зростання ціни на золото ще лишається реальним.

"Золото опустилося нижче за 2 100 доларів, це послужило каталізатором для біткоїну, який підскочив майже до 41 000 доларів. Для Для BTC — це лебедина пісня", - зазначив експерт.

Источник: fin.informator.ua