Користувачі iPhone готуються до вагомого оновлення електронної пошти

Дмитро Сизов
Користувачі iPhone готуються до вагомого оновлення електронної пошти

Користувачі iPhone незабаром зможуть надсилати або видаляти електронні листи за допомогою свого голосу в основному оновленні цифрового помічника Siri від Apple.

Технологічний гігант готується представити безліч нових функцій штучного інтелекту (ШІ) для своєї операційної системи для смартфонів iOS, намагаючись показати, що він має відповідь на конкуруючі інструменти ШІ від Google.

Очікується, що виробник iPhone розкриє угоду з OpenAI, яка зробить його чат-бот Siri, який вперше був запущений понад десять років тому, більш розумним і корисним.

Голосовий помічник вперше зможе керувати більшою кількістю функцій у програмах. Відповідно до звітів AppleInsider, це включатиме використання голосових підказок для надсилання та видалення електронних листів і надсилання створених ШІ «розумних відповідей».

Технологічний гігант також планує додати нові інструменти штучного інтелекту до своєї програми Photos, додавши інструмент Clean Up, який може видаляти небажані об’єкти або плями з фотографій за допомогою штучного інтелекту.

Очікується, що в оновлену програму Notes також додадуться функції, які дозволять створювати голосові транскрипції та резюме.

Компанія Apple планує назвати свої нові продукти «Apple Intelligence», повідомляє Bloomberg. Інші нові пропозиції включають емодзі, створені штучним інтелектом.

Попри те, що Siri було представлено як «скромного персонального помічника» в 2011 році, його технологія ніколи не була такою універсальною популярністю, як сподівалася Apple.

Більшість людей використовують голосові команди для простих завдань, таких як диктування текстового повідомлення або запитування про погоду, а не як важливий цифровий помічник.

За останні два роки конкуренти, включаючи Microsoft і Google, вийшли вперед із більш просунутими цифровими помічниками після запуску ChatGPT.

Ці чат-боти швидко додаються на смартфони та додають голосову та відеоінтеграцію.

Очікується, що Apple оголосить про угоду з OpenAI, розробником ChatGPT, щоб зробити його голосовий помічник більш розмовним.

Технологічний гігант сподівається, що зусилля його суперника піднімуть продажі смартфонів, оскільки Apple переживає глибоку паузу продажів. У травні було виявлено найрізкіше падіння продажів телефонів за останні три роки.

Технологічний гігант планує оприлюднити нові оновлення свого програмного забезпечення iOS на щорічній Всесвітній конференції розробників у Каліфорнії о 18:00.