Користувачі Facebook тепер можуть створювати до 4 додаткових профілів

Користувачі Facebook тепер можуть створювати до 4 додаткових профілів

Компанія Meta відкрила для користувачів соцмережі Facebook можливість створення до чотирьох додаткових профілів. Про це повідомили на сайті корпорації. Усі вони будуть пов’язаними з основним обліковим записом, проте залишатимуться умовно автономними.

Компанія реалізувала функцію створення окремих профілів для відокремлення різних сфер життя. Наприклад, один може бути особистим, за яким стежитимуть родичі і друзі, другий – професійним або для колег, третій – присвячений хобі, а четвертий – прив’язаним до якоїсь спільноти. На думку розробників, це допоможе впорядкувати контент, яким користувачі діляться на платформі.

В Meta кажуть, що кожен профіль матиме власну унікальну стрічку з доречним вмістом, що базуватиметься лише на інтересах цього профілю. Раніше компанія додала схожу функцію в Instagram. Вона виявилася доволі успішною, тож її вирішили масштабувати також для Facebook.

Оскільки всі профілі будуть пов’язаними з основним, не потрібно буде виходити з облікового запису та знову заходити під новим іменем користувача. Важливо й те, що головний акаунт не показуватиме іншим резидентам платформи інформацію про додаткові сторінки, що забезпечує їм більшу автономність та конфіденційність.

Кожен новий профіль після створення матиме налаштування за замовчуванням. Сповіщеннями й параметрами конфіденційності можна керувати. Так, можна обрати, наприклад, хто зможе переглядати дописи, надсилати повідомлення чи запити на додавання в друзі тощо.

Источник: mc.today