Корейські автовиробники закликають не зациклюватися на акумуляторних електромобілях

Корейські автовиробники закликають не зациклюватися на акумуляторних електромобілях

Головним лейтмотивом круглого столу, що пройшов в рамках щорічної Генеральної Асамблеї Всесвітньої організації автовиробників, стало досягнення вуглецевої нейтральності у виробництві та експлуатації автомобільного транспорту.

Раніше озвучені урядами багатьох провідних індустріальних країн терміни та методи здобуття результатів у боротьбі з кліматичною кризою стали предметом жвавої дискусії представників світового автопрому в Неаполі, де проходив захід.

Отже у виступі делегатів з Південної Кореї чітко простежувався меседж про неприпустимість підтримки лише однієї технології екологічно чистих автомобілів.

У боротьбі з кліматичними змінами Південна Корея надає підтримку розвитку всіх технологій, що знижують викиди СО2 в атмосферу.

Як результат, частка екологічно чистих автомобілів на ринку Південної Кореї збільшилася з 11,8% в 2020 р до 18,8% у 2021 році.

До таких автомобілів в Південній Кореї відносять як акумуляторні електромобілі, так і електромобілі на паливних елементах (FCEV), а також гібридні (HEV).

1kama.x90153.jpg (60 KB)

За 9 місяців поточного року майже 250 тис. еко-френдлі автомобілів було реалізовано на південнокорейському ринку, що на 11% більше, ніж за весь минулий рік.

Водночас в асоціації корейських автовиробників впевнені, що стимули для переходу на екологічно чистий транспорт повинні в рівній мірі надаватися як місцевим виробникам, так і імпортерам.

Источник: ukrautoprom.com.ua