Кличко: Столиця залишається метою російської агресії

Київ залишається метою російської агресії, при цьому путіну потрібна Україна без українців, тож для перемоги українцям потрібно об’єднуватися
Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив на Київському безпековому форумі, передає Укрінформ.

«Київ залишається метою російської агресії. Ті речі, які відбулися, не підвладні нормальному розуму. У місті Київ, де не було воєнних дій і лінії фронту, зруйновано 678 будівель, 350 з яких – житлові будинки. Вбито більше 150 людей, четверо з них – діти. Ми ніколи не могли подумати, що обстрілювати будуть центр міста, і ракети впадуть навіть на дитячий майданчик», – сказав Кличко.

Він наголосив, що ключова мета рф — налякати, загнати в депресію.

Читайте також: Від початку війни у Києві загинули понад 150 людей, із них четверо дітей - Кличко
«Це не спецоперація, це більше нагадує геноцид і тероризм. Щоб ми замерзли тут чи загинули, щоб ми злякалися і кудись поїхали. путіну потрібна Україна без українців. І в цей момент нам потрібно об’єднуватись, ставати пліч-о-пліч кожному українцю для того, щоб відстоювати, захищати країну», – зазначив мер Києва.

Він назвав великою політичною помилкою, коли політичні сили починають нагнітати ситуацію, адже для того, щоб закінчити цю війну і звільнити наші території, потрібно об’єднання всіх зусиль, всіх гілок влади і кожного українця.

Источник: ukrinform.ua