Карти Google змінили кольори

Дмитро Сизов

107340506-1701262135200-Untitled-1.webp (34 KB)

Нове оновлення, яке було випущено кілька тижнів, стало громовідвідом для онлайн-жартів протягом тижня подорожі на День подяки. Переважає думка: люди без розуму від нових кольорів.

Дороги тепер сірі, а не жовті, а водойми блакитно-зелені, а не блакитні. Парки обміняли свою зелень на м’яту.

«Здається холоднішим, менш точним і менш людським», — написала минулого тижня колишній дизайнер Google Maps Елізабет Ларакі в X , раніше відомому як Twitter. Її публікація також висвітлила способи, як вона вважає, що Google Maps може очистити свій інтерфейс користувача.

«Якщо ви збираєтеся пройти через таку значну зміну, яка буде дуже помітною для людей, здається цікавим вибором зосередитися на внесенні цих дуже помітних драматичних змін до самих плиток карти, але при цьому залишити всю дурницю поверх карта, яка є”, - сказав Ларакі CNBC.

Ларакі також сказав, що він «більш схожий на забарвлення Карт Apple, ніж забарвлення Карт Google».

Ларакі був не самотній, оскільки інші відвідали X і Reddit, щоб висловити своє розчарування новими кольорами. Деякі погодилися з позицією Ларакі про те, що вони холодні, а інші були засмучені тим, що між новими кольорами недостатньо контрасту.

«Ми постійно думаємо про те, як зробити Карти Google точніше відображати реальний світ. Ми розробили наші оновлення на основі обширних досліджень і відгуків користувачів — з метою зробити карту зручнішою для використання та розуміння. Наприклад, дороги тепер темніші, щоб більше виглядати як реальні дороги та забезпечувати краще полотно для корисних деталей, таких як смуги», – сказав представник Google в електронному листі.

Ларакі також сказав, що це була драматична зміна без чіткої публічної заяви про причини нових змін.

На онлайн-форумах було небагато обраних, які підтримували нове оновлення, хоча їх кількість значно переважала.

За останній місяць Карти Google випустили кілька нових оновлень, зокрема нові способи пошуку, чим зайнятися , і використання емодзі , однак жодне з них не привернуло такої уваги, як нові кольори.