Журналіст видання «Кавун.City» Ілля Контішев пішов захищати Україну

Журналіст видання «Кавун.City» Ілля Контішев пішов захищати Україну

Журналіст херсонського видання «Кавун.City» Ілля Контішев долучився до лав ЗСУ. Про це повідомила головна редакторка медіа Євгенія Вірлич.

«Наш журналіст Ілля Контішев відтепер у лавах ЗСУ. Для редакції це важко з точки зору того, що Ілля — чудовий автор: знавець історії та абсолютно всього, що відбувається на Херсонщині, крутий спортивний оглядач», — написала вона. 

У коментарі «Детектору медіа» Євгенія Вірлич розповіла, що журналіст мобілізувався до Збройних сил кілька днів тому. Наразі він перебуває на навчанні.

Головна редакторка «Кавун.City» пригадує, що після початку повномасштабного російського вторгнення Ілля Контішев деякий час жив окупованому Херсоні, згодом виїхав з міста. Впродовж усього часу журналіст продовжував працювати та розвінчувати брехню пропагандистських медіа.

«Кілька разів реально рятував нам життя. Наприклад, коли в окупації зникав звʼязок і ми не могли писати, Ілля повністю підхоплював сайт і соцмережі. Таким чином, була видимість, що ми всі виїхали, і нас не надто шукали росіяни хоч якийсь час», — розповіла Євгенія Вірлич.

Ілля Контішев долучився до команди виданни «Кавун.City» восени 2020 року. Раніше він також працював у Херсоні на Суспільному.

Источник: detector.media