Із-за війни росія змушена зупиняти будівництво автодоріг

Санкції та величезні витрати на війну проти України вже значною мірою впливають на російський бюджет. Не помічати це вже стає неможливо. У зв'язку із скороченням фінансування влада рф вирішила відкласти запуск кількох великих проектів зі створення нових автомобільних доріг. Наприклад, вже перенесли терміни будівництва обходу Оріхово-Зуєво та другої кільцевої дороги у Санкт-Петербурзі. І це тільки початок.
Через брак фінансування будівництво обходу Оріхово-Зуєво, яке планували запустити у 2025 році, розпочнеться на рік пізніше. Причому на 2026 рік влада планує розпочати лише проектування траси. Разом з тим, на реалізацію проекту розраховують виділити півтора мільярда рублів замість 20,5 мільярдів запланованих раніше. Скорочення бюджету торкнеться і південного обходу Краснодара. Якщо раніше на будівництво дороги збиралися витратити майже 29 мільярдів рублів, то актуальний план передбачає виділення півтора мільярда бюджетних коштів.

Головна причина - це війна проти України, на яку російська влада кидає усі кошти. Крім того, санкції західних країн мають все більший вплив і кризові явища все більше наростають. І все це через те, що один диктатор вирішив погратися у "великого царя-завойовника" і кинув своє військо на сусідню державу.

Источник: autoconsulting.com.ua