Іспанія заборонила встановлювати температуру кондиціонера нижче 27 градусів за Цельсієм

Дмитро Сизов
Іспанія заборонила встановлювати температуру кондиціонера нижче 27 градусів за Цельсієм

Указ, опублікований сьогодні вранці в офіційному державному віснику, який має набути чинності наступного тижня, передбачає, що кондиціонування повітря в громадських місцях має бути встановлено на рівні або вище 27 градусів за Цельсієм (приблизно 80 градусів за Фаренгейтом), а двері цих будівель залишаються закритими для економії. енергії.

До таких громадських місць належать офіси, магазини, бари, театри, аеропорти та вокзали. Указ поширюється як рекомендація для всіх іспанських домогосподарств. Правила включають підтримку опалення на рівні 19 градусів за Цельсієм або нижче (приблизно 66 градусів за Фаренгейтом) взимку та залишатимуться в силі принаймні до листопада 2023 року.

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес публічно заявив, що країні терміново потрібно економити енергію, навіть заохочуючи офісних працівників позбутися зв’язків, щоб зберегти спокій без штучної допомоги. «Я попросив міністрів і керівників державного та приватного секторів не носити краватки, якщо в цьому немає необхідності», — сказав він на прес-конференції минулого тижня.

Крім легковажних пропозицій, європейські країни щосили намагаються розв’язати дві проблеми; палюча спека, яка підвищує попит на енергію, і політичний конфлікт, який ускладнює постачання енергії. Країни, включаючи Іспанію, стикаються з дедалі більшим тиском, щоб не покладатися на газ, що постачається Росією , на тлі триваючого конфлікту з Україною.