iPhone 16: з'явилися перші інсайди, як виглядатиме новий смартфон

iPhone 16: з'явилися перші інсайди, як виглядатиме новий смартфон

Не минуло й тижня після довгоочікуваної презентації iPhone 15, а в мережі вже з’явилися перші інсайди щодо його наступника. Моделі iPhone 15 і iPhone 15 Plus можуть бути останніми непрофесійними версіями лінійки телефонів Apple без дисплеїв із високою частотою оновлення.

Інсайдери кажуть, що компанія запровадить цю технологію в iPhone 16 та iPhone 16 Plus наступного року. Деталі розповіло видання Wccftech.

Наступне покоління айфонів, ймовірно, матиме більш плавну прокрутку та якіснішу анімацію. Ходять чутки, що Apple перейде на дисплеї з вищою частотою. Поки невідомо, чи iPhone 16 або iPhone 16 Plus матимуть ті самі панелі 120 Гц, що й варіанти Pro.

У наступній публікації інформатор Majin Bu уточнив, що висловив лише попередні припущення. Він не заявляв, що нові iPhone, які вийдуть у 2024 році, матимуть частоту оновлення 120 Гц, цілком можливо, що Apple використовуватимуть панель 90 Гц, зберігаючи виключно версії Pro для дисплеїв 120 Гц.

Аналітик Apple Росс Янг раніше зазначав, що компанія представить технологію LTPO на всіх моделях iPhone 17 у 2025 році. Підвищення частоти оновлення може означати, що Apple суттєво підвищить ціни на новинку.

Наголошуємо, що це лише попередня інформація, заснована на чутках та припущеннях. Apple не офіційно не оприлюднювала плани щодо iPhone 16 і iPhone 16 Plus.

А поки що можна оцінити новий iPhone 15, що обладнаний камерою 48 мп. Користувачі зможуть робити детальні знімки без втрати якості, у тому числі за умов недостатнього освітлення. На зміну фірмовому Lightning прийшов універсальний порт USB-C – це, за словами представників Apple, пов'язано з тим, що компанія переходить на стандарти Європейського Союзу.

Источник: obozrevatel.com