iOS 18 вийде без оновлень для Siri з використанням штучного інтелекту

iOS 18 вийде без оновлень для Siri з використанням штучного інтелекту

На конференції WWDC 2024 компанія Apple представила нові функції штучного інтелекту (ШІ), які активно розроблялися протягом тривалого часу. Проте випущена версія iOS 18 не міститиме цих нових функцій Siri з ШІ. Очікується, що оновлення iOS 18 із новими можливостями Siri буде доступне у першому кварталі наступного року. Марк Гурман повідомив, що Apple випустить нову функцію Siri у рамках оновлення iOS 18.4, що свідчить про те, що інтеграція технологій ШІ у платформи Apple потребує більше часу.

Незважаючи на це, Siri все ж таки отримає кілька нових функцій найближчим часом. Бета-тестування цих нових можливостей планується розпочати на початку наступного року, а фінальний випуск очікується навесні. Apple Intelligence, інша функція компанії, також буде випущена в найближчі місяці, можливо одночасно з новими моделями iPhone 16. Вона включатиме такі утиліти, як ChatGPT, і новий дизайн.

Точна дата виходу iOS 18.4 поки невідома, але її буде оголошено на початку наступного року. В даний час можна тільки припускати, які функції будуть доступні цього і наступного року, але Apple вже почала роботу над iOS 19 і вдосконаленням Apple Intelligence.

Источник: itechua.com