Instagram «покарав» Мадонну за фото в оголеному вигляді

Instagram «покарав» Мадонну за фото в оголеному вигляді

Мадонна була більш ніж розчарована, коли дізналася, що Instagram обмежив пряму трансляцію її профілю через завантаження оголених фотографій.

63-річна королева поп-музики останніми роками має звичку ділитися провокаційними фотографіями в соціальних мережах, але все одно була шокована, коли дізналася, що порушує правила платформи. Вона отримала повідомлення після спроби включити прямий ефір, щоб її 18 мільйонів передплатників могли торкнутися кумира.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Madonna (@madonna)

Відео, яким поділилася Мадонна, показує, що Instagram попереджає мегазірку, що будь-хто, хто використовує платформу, повинен поважати інших. Автоматичне повідомлення закликає до дотримання закону.

«Ми хочемо, щоб Instagram продовжував залишатися автентичним та безпечним місцем для натхнення та самовираження. Допоможіть нам просувати цю спільноту. Публікуйте лише свої фото та відео та завжди дотримуйтесь закону. Поважайте всіх у Instagram, не розсилайте спам і не публікуйте оголені тіла», — йдеться у заяві, що саме оголені фотографії є ​​причиною обмеженого прямого ефіру із профілю зірки.

У листопаді 2021 року Мадонна перевидала фотографії, на яких вона позує в ліжку, після того, як Instagram видалив їх.

Потім вона написала:

«Я публікую фотографії, які Instagram знову видалив без попередження чи повідомлення. Причина, через яку вони сказали моєму керівництву, полягала в тому, що невелика частина мого соска була оголена. Мене досі вражає, що ми живемо у світі, який дозволяє показувати кожен сантиметр жіночого тіла, окрім соска!»

На цьому вона, звичайно, не зупинилася і продовжувала робити це і в наступні місяці, що, ймовірно, призвело до обмеження, яке наклала на неї платформа.

Источник: life.dip.org.ua