Індійські політики почали витрачати мільйони на блогерів через майбутні вибори

Індійські політики почали витрачати мільйони на блогерів через майбутні вибори

У гонці за серця та розум громадян індійські політики використовують усі можливості соціальних мереж, щоб вплинути на громадську думку напередодні виборів 2024 року. Від інтерв'ю на YouTube до 15-секундних роликів у TikTok - політичні важкоатлети, включаючи правлячу та опозиційну партію, наймають різноманітних «авторитетів», що має понад сотню тисяч передплатників.

Ця тенденція, пов'язана із впливовими особами, не просто реклама, а стратегічний хід, спрямований на створення ілюзії позитиву та прогресу. Навіть штати, які перебувають під владою опозиції, такі як Раджастан, підхоплюють цю тенденцію, виділяючи державні витрати на рекламу для інтернет-популяризаторів. Використання «інфлюенсерів» з малою аудиторією, особливо у сільській місцевості, сприймається як переломний момент.

Однак таке партнерство між «впливовими особами» та політиками викликає побоювання щодо прозорості, оскільки перші часто не розкривають своїх політичних зв'язків, порушуючи рекламні стандарти.

Принаймні бурхливого розвитку промисловості впливу Індії боротьба політичне майбутнє країни перетворюється на нове, непередбачуване полі бою.