Ілон Маск зустрівся з президентом Аргентини: говорили про літій та "вільний ринок"

Ілон Маск зустрівся з президентом Аргентини: говорили про літій та "вільний ринок"

Американський підприємець і мільярдер Ілон Маск зустрівся з президентом Аргентини Хав’єром Мілеєм. Це відбулося на заводі Tesla в Остіні, штат Техас у п’ятницю, 12 квітня. Там вони погодилися щодо “необхідності вільних ринків”.

Про це повідомляє видання DW. Вони також говорили про родовища літію

За словами прессекретаря аргентинського лідера, Мілей та Маск “погодилися з необхідністю звільнити ринки та захистити ідеї свободи”, а також з важливістю усунення бюрократичних перешкод для бізнесу. Маск також погодився приїхати в Аргентину найближчим часом, щоб популяризувати там “цінність свободи”.

Крім того, вони також обговорювали питання літію, адже в Аргентині є великі родовища, а його використовують для акумуляторних батарей, як у Tesla. Водночас Маск хоче допомогти Аргентині, яка переживає економічні реформи. 

“Ми говорили про можливості інвестування в Аргентині в літій... Ми дуже віддані не лише експорту сировини, але й додаванню вартості”, – сказав новий посол Аргентини в США Герардо Вертейн.

Також Мілей запропонував Маску допомогу у судовій боротьбі у Бразилії. Мільярдер перебуває під слідством в країні після того, як звинуватив суддю Верховного суду у цензурі соціальних мереж. 

Мілей і Маск опублікували спільні фотографії у соцмережі X (Twitter). Там вони залишили підписи “У захоплююче та надихаюче майбутнє!” та “Нехай живе свобода”.

Источник: informator.ua