Ілон Маск вирішив відмовитися від телефонного номеру

Ілон Маск вирішив відмовитися від телефонного номеру

Володар Х (Twitter) Ілон Маск має намір повністю відмовитися від стільникового зв'язку. Натомість бізнесмен перейде на аудіо- та відеодзвінки у власній соцмережі. Телефонного номера Маск позбудеться вже за декілька місяців.

Таким чином мільярдер, схоже, хоче мотивувати користувачів купляти Х Premium, де доступна ця функція. Про своє рішення Маск повідомив на власній сторінці.

Можливість робити аудіодзвінки та відеоконференції додали в Х у жовтні минулого року. Вартість щомісячної підписки коштує вісім доларів. При цьому приймати дзвінки може кожен користувач, а от здійснювати їх можна лише з преміальною версією.

"Через кілька місяців я припиню використовувати свій номер телефону і використовуватиму лише X для текстових повідомлень і аудіо/відеодзвінків", — повідомив Маск.

Чи допоможе це Маскові 

Насправді, ідея досить сумнівна з точки зору маркетингу. Адже очевидно, що власник соцмережі користується її найповнішим функціоналом. Але чи захочуть це робити інші користувачі - питання.

Окрім цього, такий радикальний крок Маска виглядає не надо гарним ще й з точки зору банальної безпеки. Йдеться про ті ж коди підтвердження для двофакторної автентифікації через СМС-повідомлення, які наявні в Х.

Платформа пропонує цю опцію, як і безліч інших соцмереж — знову ж таки для платних користувачів. Решта — можуть використовувати програми автентифікації або ключі безпеки.

Источник: informator.ua