Ілон Маск потрапив у новий скандал зі своєю соцмережею Х

Ілон Маск потрапив у новий скандал зі своєю соцмережею Х

Голова X (Twitter) Ілон Маск наказав співробітникам дозволити стороннім авторам отримати доступ до внутрішніх документів компанії, що порушило б конфіденційність користувачів X.

До такого висновку дійшла Федеральна торгова комісія США (FTC). Як стало відомо з публічного листа FTC, Ілон Маск, голова X (Twitter), віддав вказівку співробітникам компанії здійснити дії, які порушили правила FTC щодо конфіденційності та безпеки даних споживачів.

Це розслідування розпочалося через подію, відому як «Файли Twitter», коли Маск наказав співробітникам дозволити стороннім авторам отримати доступ до внутрішніх документів компанії. FTC стверджує, що безпекові експерти Twitter вжили заходи для захисту інформації споживачів, можливо, врятувавши компанію від урядових санкцій, проігнорувавши директиву Маска.

Голова FTC Ліна Хан надіслала лист до голови юридичного комітету Палати представників Джиму Джордану, де обговорила ці висновки. Джордан та його колеги з Республіканської партії спробували зробити розслідування політичним і представити його як порушення свободи слова. FTC підкреслила, що їхні заходи були необхідними через історію порушень Twitter щодо конфіденційності та безпеки, а також існуючій наказ FTC від 2011 року, який був порушений.

Источник: ua.news