Ілон Маск найняв хакера, щоб він відремонтував Twitter

Голова Твіттера Ілон Маск прийняв на роботу хакера Джорджа Хотца, який став відомим завдяки зламу ігрової приставки Sony PlayStation 3 та випуску джейлбрейка для iPhone. Наразі Хотц проходитиме 12-тижневий випробувальний термін, після якого Маск вирішить його подальшу долю у компанії.

Перед відомим хакером поставлено 2 основних завдання: вирішити проблеми з пошуковою системою Twitter та прибрати вікно авторизації, яке блокує доступ до пошуковика незареєстрованим користувачам. Джордж Хотц виявив бажання працювати в Twitter після того як Ілон Маск звільнив 75% співробітників — з 7500 до 2750 осіб. За словами Хотца, його зацікавив рішучий підхід Маска до роботи та його безкомпромісні рішення.

Цікаво, що це не перша спроба хакера працювати в компанії Ілона Маска — ще у 2015 році Хотц обговорював можливість своєї роботи в Tesla над проектами, пов’язаними з технологіями автономного управління рухом авто. Втім, тоді Джордж відмовився від угоди, публічно заявивши, що «роботу він насправді не шукав», і пообіцявши знову зв’язатися з Маском, «коли зламає систему Mobileye».

Щодо Твіттера, враховуючи масштаб звільнень, співробітники, які залишились, очікують, що платформа скоро почне ламатися. Команда, яка підтримує базові системні бібліотеки Twitter, якими користується кожен інженер компанії, також пішла. «Ви не можете керувати Twitter без цієї команди», — сказав співробітник, що звільняється.

Нова чистка рядів Twitter відбулася одразу після того, як Маск звільнив десятки співробітників, які критикували або висміювали його у твітах та внутрішніх повідомленнях. Потім Маск встановив крайній термін о 17:00 у четвер, щоб усі співробітники відповіли «так» у формі Google, якщо вони хочуть залишитися в тому, що він називає «Twitter 2.0».

Згідно з концепцією Twitter 2.0, компанія працюватиме над шифруванням повідомлень і додасть можливість надсилання зашифрованих відео та здійснення голосових дзвінків. «Ми хочемо, щоб користувачі могли спілкуватися, не турбуючись про свою конфіденційність та викрадення їх даних з Twitter. Ми хочемо, щоб користувачі припинили думати, що хтось у Твіттері може шпигувати за ними», — наголосив Ілон Маск.

Источник: noworries.news