Hyundai вкладе 16,5 мільярда доларів у виробництво електрокарів

Hyundai вкладе 16,5 мільярда доларів у виробництво електрокарів

Південнокорейський концерн Hyundai Motor Group збільшує темпи електрифікації. У середу, 18 травня, його керівництво анонсувало великі інвестиції в розробку та виробництво батарейних машин: 21 трильйон, або 16,54 мільярда доларів, будуть витрачені до 2030 року лише на батьківщині, повідомляє Autoblog. Вкладення в результаті повинні дозволити Hyundai та підконтрольним маркам щороку випускати до 1,44 мільйона електромобілів у Південній Кореї.

Конгломерат Hyundai Group, що випускає автомобілі під брендами Hyundai, Kia, Genesis та Ioniq, планує збирати загалом до 3,23 мільйона електрокарів на рік. Тобто машини корейського складання становитимуть майже половину всього обсягу.

У планах концерну – будівництво заводу спеціально під електромобілі в американському штаті Джорджія. За даними місцевої газети Atlanta Journal-Constitution, південнокорейська компанія інвестує в перспективний майданчик 7,5 мільярда доларів і створить 8500 робочих місць лише на етапі будівництва.

Hyundai взяла курс на електрифікацію ще наприкінці 2021 року, згорнувши розробку двигунів внутрішнього згоряння. До 2025 року корейці збиралися налагодити випуск до мільйона електромобілів на рік, а до 2040 – продавати в США, Євросоюзі та Китаї лише екологічно чистий транспорт (включаючи водневий).

Крім цього, Hyundai продовжує пошук інтелектуальних та нестандартних мобільних рішень. Серед них – вже працює в Каліфорнії безпілотний доставник їжі на базі Hyundai Ioniq 5 і крокуючі машини, розробка яких незабаром почнеться в Монтані.

Источник: bizua.org