Хто стане першим у світі трильйонером: потенційні кандидати

Хто стане першим у світі трильйонером: потенційні кандидати

Трильйон — це число з дванадцятьма нулями, тобто $1 трлн виглядає як $1 000 000 000 000. Це можна порівняти з валовим внутрішнім продуктом таких країн, як Туреччина чи Нідерланди.

Стати трильйонером у доларах США здається недосяжним, враховуючи, що найбагатша людина у світі зараз — Бернар Арно — має статки у $212,6 млрд. Чи означає це, що це неможливо? Звісно, ні. Видання Finbold у своїй статті спробувало з’ясувати, хто стане першим трильйонером, перевіривши потенційних кандидатів та їхні перспективи.

За даними Oxfam, п’ять найбагатших людей подвоїли свої статки з 2020 року. Якщо такі темпи подвоєння статків кожні п’ять років збережуться, то до 2055 року людина з капіталом близько $200 млрд володітиме $1,2 трлн.

Для порівняння, статки Ілона Маска, власника компаній Tesla та SpaceX, станом на травень 2024 року становлять $193,2 млрд, а йому 52 роки. Тож теоретично можливо, що він стане трильйонером у 83 роки.

Хто найближчий до того, щоб стати першим трильйонером (станом на травень 2024 року)

За даними Forbes, 14 людей досягли статків у $100 млрд, а двоє вже мають $200 млрд у різних активах. Якщо зараз і існує людина, яка стане першим трильйонером, то, швидше за все, це буде хтось із цих бізнесменів. Розглянемо найімовірніших кандидатів.

Бернар Арно (з родиною) — $212,6 млрд

Найбагатша людина світу станом на травень 2024 року, Бернар Арно є головою та генеральним директором LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, найбільшої та найвідомішої компанії з виробництва предметів розкоші, а також власником понад 75 модних та косметичних брендів, таких як Sephora та Louis Vuitton.

Станом на 13 травня 2024 року його статки становили $212,6 млрд. П’ятеро дітей Арно та його племінниця обіймають керівні посади у LVMH, тож він “ділиться” своїми грошима з родиною. Втім, у цьому списку є й більш вірогідні кандидати, адже Арно вже 75 років.

Джефф Безос — $204,2 млрд

Другою найбагатшою людиною з $204,2 млрд є Джефф Безос, засновник, виконавчий голова та колишній президент і генеральний директор компанії Amazon. Йому належить майже 10% найбільшої у світі компанії з електронної комерції та хмарних обчислень.

У 2019 році Безос розлучився з дружиною і в процесі розлучення передав їй 4% всіх акцій Amazon. Якби цього не сталося, він був би ще багатшим. Хоча Джефф і заявив, що планує роздати більшу частину своїх статків ще за життя, він досі не розкрив жодних конкретних планів чи деталей.

Ілон Маск — $193,2 млрд

Ексцентричний генеральний директор Tesla та співзасновник шести компаній, серед яких Tesla, SpaceX, The Boring Company та Neuralink, є одним з найімовірніших кандидатів у конкурсі “Хто стане першим трильйонером?”.

Значна частина статків Ілона Маска у розмірі $193,2 млрд припадає на його 12% акцій Tesla (без урахування опціонів), SpaceX та близько 74% акцій X (колишній Twitter). У свої 52 роки він відносно молодий і все ще дуже активно інвестує, що робить його одним з головних претендентів на досягнення першого трильйона.

Марк Цукерберг — $164,2 млрд

У свої 39 років Марк Цукерберг є наймолодшою людиною зі статками понад $100 млрд. Він є генеральним директором і співзасновником Meta Platforms, найбільшої компанії у сфері соціальних медіа, власником Facebook, Instagram, WhatsApp і Threads.

Статки Цукерберга майже повністю походять від стартапу, який він створив, коли йому було лише 19 років. Сьогодні він володіє близько 13% всіх акцій компанії.

Враховуючи, що його компанія інвестувала значні ресурси в “технології майбутнього”, такі як блокчейн, метавсесвіт і доповнена/віртуальна реальність, якщо будь-яка з них отримає широке визнання, він може експоненціально розбагатіти, перевершити всі очікування і навіть стати першим трильйонером.

На перший погляд, будь-хто хотів би бачити себе першим трильйонером світу. Однак цей титул принесе набагато більше клопоту, ніж користі. Ставши астрономічно багатим у світі, де кількість бідних зростає з кожним днем, людина стане ідеальною мішенню для світового гніву.

Замість того, щоб гнатися за трильйонами, мільярдери, такі як Воррен Баффет і Білл Гейтс, віддають більшу частину своїх статків на філантропічні та гуманітарні цілі. Зрештою, бути хорошим хлопцем завжди краще, ніж стати світовим лиходієм.

Источник: psm7.com