Хакери КНДР могли викрасти деякі “оборонні секрети” Південної Кореї — Reuters

Хакери КНДР могли викрасти деякі “оборонні секрети” Південної Кореї — Reuters

Сеул проводить розслідування спільно з ФБР.

Поліція Південної Кореї розслідує, чи могла північнокорейська хакерська група, яку звинувачують у крадіжці даних 14 організацій, отримати інформацію про оборонні технології, включаючи зенітний лазер. Про це повідомляє Reuters.

Розслідування, яке проводиться спільно з ФБР (Федеральним бюро розслідувань США), намагається визначити обсяг даних, які викрала група хакерів Andariel, повідомив Чон Джин Хо, який очолює розслідування в поліції Сеула.

У 2019 році Міністерство фінансів США включило Andariel до списку хакерських угруповань, що фінансуються режимом КНДР і зосереджені на проведенні зловмисних кібероперацій проти іноземних компаній, урядових установ та оборонної промисловості.

Цього тижня місцеві ЗМІ писали, що кеш даних містив деякі “оборонні секрети” Південної Кореї.

Об'єктами кібератаки були оборонні фірми, науково-дослідні інститути і фармацевтичні компанії Південної Кореї. Хакери викрали близько 250 файлів, або 1,2 терабайта інформації та даних.

За даними поліції, з грудня по березень минулого року в одному з районів Пхеньяна 83 рази використовувався проксі-сервер, який встановила група хакерів. 

Сервер, зокрема, використовувався для доступу до веб-сайтів фірм та установ.

Хакери також намагалися отримати біткоїни на суму близько $357 866 у трьох південнокорейських та іноземних компаній за допомогою атак з вимогою викупу.

Источник: zn.ua