Гра Amazon про Чорну п’ятницю НФЛ є частиною її нової телевізійної програми

Дмитро Сизов
Гра Amazon про Чорну п’ятницю НФЛ є частиною її нової телевізійної програми

Amazon.com Inc. сподівається запровадити нову традицію, яка буде більш привабливою для тих, хто живе на дивані. Її перша в історії футбольна гра «Чорна п’ятниця» транслюватиметься на Prime Video з 90-хвилинною трансляцією до початку о 15:00 у Нью-Йорку.

Навіть якщо ви не фанат «Джетс» або «Маямі Долфінс», ви можете налаштуватися просто на капіталістичне видовище.

На заході будуть представлені нові рекламні ролики від Hasbro та інших великих брендів, а люди, які дивляться на пристроях Amazon Fire TV, зможуть робити покупки прямо з екрана за допомогою пульта дистанційного керування, щоб додати товар у свій кошик для покупок Amazon. Це частина поштовху «content-to-commerce», який Amazon буде здійснювати в найближчі роки, щоб перетворити глядачів Prime Video на паливо для свого рекламного та онлайн-бізнесу роздрібної торгівлі.

Спорт у прямому ефірі, зокрема футбол, є чудовим місцем для перевірки концепції, оскільки в іграх є багато перерв для реклами. Національна футбольна ліга також є найкращим сюжетом зростання на лінійному телебаченні .

Цього року трансляція вечірнього футболу в четвер на Amazon привернула середню аудиторію майже 13 мільйонів глядачів на гру, що на 25% більше, ніж минулого року. Кількість глядачів все ще далека від того, коли Fox транслювала гру, але Amazon скорочує розрив.

Amazon продала весь свій рекламний інвентар для гри «Чорна п’ятниця», а також наступного тижня ввечері в четвер, демонструючи бажання знайти новий спосіб охоплення покупців.

Американський рекламний бізнес Amazon виріс у компанію з оборотом 34 мільярди доларів на рік, посягнувши на лідерів цифрової реклами Google і Meta Platforms Inc. Більшість рекламних доходів Amazon безпосередньо пов’язані з її веб-магазином.

Рекламодавці купують місця на Amazon, тому що багато людей ходять туди робити покупки. Amazon також надає рекламодавцям детальну інформацію про кількість людей, які натиснули оголошення, а потім зробили покупку. Ці дані особливо популярні, оскільки Apple ускладнила відстеження своїх клієнтів.

Гра «Чорна п’ятниця» представляє зусилля Amazon вийти за межі свого онлайн-магазину. Він хоче показати, що може вловити не тільки імпульсивних покупців, але й задовольнити тип реклами бренду, який зазвичай асоціюється з Суперкубком. Телевізійна реклама в США коштує 70 мільярдів доларів, і її можна захопити, оскільки молодша аудиторія переходить від кабельного телебачення до потокового.