GM створює повністю електричний Cadillac Escalade

Дмитро Сизов

ESC_IQ_Tease_V3_16x9.webp (8 KB)

GM оголосила про роботу над повністю електричною версією розкішного повнорозмірного позашляховика Cadillac Escalade під назвою Escalade IQ.

Escalade IQ приєднується до інших електромобілів Cadillac, серед яких надрозкішний і обмежений Celestiq і більш доступний позашляховик Lyriq, вартість якого стартує від 64 000 доларів . Усе це є частиною плану GM, щоб до 2030 року цей бренд класу люкс став виключно маркою електромобілів.

Платформа Ultium від GM є основою для поточних і майбутніх електромобілів, включаючи Chevy Equinox EV, Silverado і навіть GMC Hummer EV — і, мабуть, і цей. Багато електромобілів від багатьох автовиробників схиляються до більших позашляховиків на ринку США, оскільки попит на них зростає. EV9 від Kia є одним із довгоочікуваних трирядних позашляховиків, який існує в сегменті, хоча Escalade, ймовірно, буде в дорожчому класі.

Останній Escalade, який випустила компанія, був найбільшим і найдовшим за всю історію , але нам доведеться почекати, щоб побачити, як виглядатиме новий IQ. Поточний бензиновий Escalade коштує понад 80 000 доларів, але, враховуючи, що величезний електричний двигун GM починається від 111 000 доларів, ми очікуємо, що Escalade IQ буде дорожчим.