Глава американської компанії NVIDIA Дженсен Хуанг закликав перестати вчити мови програмування

Глава американської компанії NVIDIA Дженсен Хуанг закликав перестати вчити мови програмування

Співзасновник, президент і CEO Nvidia Дженсен Хуанг вважає, що програмування у звичному розумінні може зникнути. Воно стане загальнодоступним, а мовою програмування буде проста "людська".

Про це він заявив під час Всесвітнього урядового саміту (World Government Summit). Розмова стосувалася штучного інтелекту, відповідно й певний момент піднялася тема "майбутнього".

Не треба вивчати програмування

Співрозмовник поцікавився у боса NVIDIA, на чому варто зосередитися людині — що слід вивчати і чого навчати дітей.

Відповідь була дещо несподіваною.

"Скажу зараз дещо суперечливе тому, що люди зараз думають Ви, напевно, пам’ятаєте, як протягом останніх 10-15 років буквально кожен, хто сидів на подібній сцені, говорив: "Життєво важливо, щоб ваші діти вивчали Computer Science, кожен має навчитися програмування". А насправді все майже з точністю до навпаки", — зазначив він.

На думку голови NVIDIA, зараз потрібно перестати вивчати мови програмування і зайнятися освоєнням передових напрямків біології.

"Наша робота — створити такі обчислювальні технології, щоб НІКОМУ не довелося програмувати, і щоб мовою програмування стала людська. Тепер кожен у світі програміст. Це справжнє диво, чудо штучного інтелекту. Вперше ми подолали технологічний розрив, і саме тому багато людей можуть користуватися штучним інтелектом. Саме тому в кожному уряді, на кожній великій промисловій конференції, у кожній компанії говорять про штучний інтелект", — зазначив він.

Источник: stopcor.org