Gastor назвав китайську технологію ШI демонічною

Gastor назвав китайську технологію ШI демонічною

Пастор Том Хьюз заявив, що технологія судового переслідування ШI в Китаї є «демонічною» і що вона покликана «контролювати все, що ми говоримо і робимо» в своєму останньому просторікуванні на YouTube, що стосується пророцтв 2022 року.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Християнський пастор вибухнув різкою тирадою, дізнавшись про технологію штучного інтелекту, призначену для переслідування злочинців у Китаї.

Технологія штучного інтелекту, яка була розроблена і протестована народною прокуратурою Шанхаю Пудун, може звинуватити підозрюваного з точністю більше 97% на основі опису в кримінальній справі.

Хоча це може здатися футуристичним методом боротьби зі злочинністю та забезпечення безпеки людей, пастор Том Хьюз був менш ніж в захваті і робив дикі заяви про те, що досягнення є «демонічними» і призначені для «контролю» людей.

У відео, розміщеному на його каналі YouTube , він пояснив: "Люди, коли я дивлюся на інформацію міністерства внутрішньої безпеки, в тому напрямку, в якому вони йдуть, в 2022 році це настає, а потім бачу, що в Китаї є прокурор зі штучним інтелектом, який може переслідувати людей в судовому порядку в режимі реального часу. Вони заявляють з точністю 97%, що зможуть переслідувати людей за злочини. Послухайте, це диявольська штука. Цей штучний інтелект буде контролювати все, що ми говоримо і що робимо. Метт Уорд писав про це ще в 2018 році, і він сказав, коли прогнозував, що станеться в майбутньому. Він сказав, що до 2022 року ми побачимо це на місці. Хлопці, ми спостерігаємо за цим зараз".

Вперше про це просування було оголошено в грудні 2021 року, коли професор Ши Юн, директор лабораторії великих даних і управління знаннями Китайської академії наук, заявив, що це допоможе знизити щоденне навантаження прокурорів.

Однак у прокуратури були свої побоювання з приводу ризику помилок.

Прокурор Гуанчжоу сказав: "Точність 97 відсотків може бути високою з технологічної точки зору, але завжди буде ймовірність помилки".

Источник: grosi.znaj.ua