Федоров розповів про нові послуги в Дії: які сервіси збираються впровадити

Федоров розповів про нові послуги в Дії: які сервіси збираються впровадити

Нові послуги в Дії будуть корисні всім громадянам, адже вони значно спростять низку важливих процедур, серед яких, укладення шлюбу і не тільки. Детальніше про нововведення розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Деталі

Застосунок та однойменний портал було запущено 4 роки тому, і відтоді сервіс став взірцем ефективної взаємодії громадян із державою, коли бюрократії стає менше, а отримання потрібних довідок чи документів займає лічені хвилини.

За словами міністра, на сьогодні Дію використовують понад 20 мільйонів українців. Вона не тільки відображає цифрові документи, а й надає десятки корисних послуг у застосунку.

Довгоочікуваним сервісом Федоров назвав розмитнення авто через Дію, яка перетворить процес на прозоріший і позбавить його участі людини.

Також на порталі незабаром може з'явитися послуга укладення шлюбу онлайн. Глава міністерства пообіцяв, що укласти шлюб можна буде буквально з дому.

Це буде унікально для всього світу

Для ветеранів готують можливість отримати статус учасника бойових дій або статус особи з інвалідністю через війну.

Серед інших нововведень можна виокремити Кабінет пацієнта, у якому можна буде зареєструватися через Дію, обрати сімейного лікаря і підписати з ним декларацію або припинити співпрацю.

Источник: meta.ua