Фастівський хлібокомбінат припинив свою роботу

Сьогодні, 27 січня, за рішенням керівництва ТОВ "Київхліб" було зупинено роботу Фастівського хлібокомбінату

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку Михайла Нестяжука у Facebook.

Мер Фастова у дописі зауважив, що міська рада пропонувала передати хлібокомбінат у комунальну власність територіальної громади з подальшим відшкодуванням його вартості власнику. Проте, пропозиція не була прийнята.

Нестяжук пише:

Звернення громади міста до органів державної влади всіх рівнів та правоохоронців, на жаль, залишилися без реагування. Це не дуже дивно, адже кінцевим бенефіціаром холдингу "Київхліб" є особи із оточення Черновецького Л.М.

Далі він підкреслив, що у мирні часи для захисту інтересів громади можна було б провести заходи з підтримки хлібокомбінату в Києві, але нині єдиний варіант бути почутими – підтримка петиції про відновлення роботи Фастівського хлібокомбінату на сайті Президента України. Однак, щоб вона була розглянута, потрібно протягом 90 днів зібрати 25 тисяч голосів.

На кінець мер наголосив:

Сьогодні на засіданні Громадської ради дана ідея була в цілому підтримана. Проте, були озвучені деякі сумніви щодо спроможності зібрати достатню кількість голосів. Знаючи ж наскільки згуртовані фастівчани, коли стоїть питання захисту міста, громади та району, я особисто не сумніваюся, що ми зможемо зібрати 25 тисяч голосів та відновити роботу Фастівського хлібокомбінату.

Источник: mykyivregion.com.ua