Фахівці підказали, як краще заблокувати спам на телефоні

Фахівці підказали, як краще заблокувати спам на телефоні

Щоб не зустрічати набридливий та часто ще й шкідливий спам на телефоні, є кілька способів, щоб уникнути отримання сміттєвих повідомлень та повідомлень, це може убезпечити ваш смартфон.

Нам на телефон приходять різні повідомлення, і, незважаючи на те, що багато хто з нас вже давно користується месенджерами, ключова інформація від банків, магазинів, служб доставки та інших організацій, як і раніше, надходить по SMS. Цікаво, що ми навіть не підписуємося на ці розсилки.

Нас підписують без нашого відома, і шахраї та спамери не преминуть скористатися цим, діючи врозріз із законом про персональні дані.

Якщо вам набридло отримувати рекламні SMS, не засмучуйтесь. У цій статті ми розповімо, як заблокувати спам-повідомлення на iPhone та Android.

Що робити, якщо надходять спам-повідомлення на телефон? Позбутися спаму можна за допомогою додатків, проте багато з них виявляються малоефективними. Майже всі використовують механізм блокування вхідних повідомлень на основі ключових слів. Це означає, що вам потрібно буде задати слова або поєднання слів, за якими програма блокуватиме повідомлення.

Однак це не найефективніший спосіб захисту з кількох причин:

  1. Передбачити зміст усіх спам-повідомлень практично неможливо.
  2. Спамери вже навчилися обходити блокування за ключовими словами, використовуючи поєднання кирилиці та латиниці.
  3. Іноді такі програми можуть помилково заблокувати важливі повідомлення.
  4. Зберігати повідомлення на пристрої з функціональністю, підозрілою з погляду безпеки, ненадійно.

Не варто впадати у відчай, все ж таки є способи боротьби зі спамом. Експерти радять спочатку з'ясувати, від кого надходять розсилки, та знайти офіційні канали зв'язку з їхніми авторами. За законом, якщо ви звернетеся до них з вимогою видалити номер телефону з бази, вони зобов'язані будуть це зробити. І в більшості випадків досить просто сказати: "Не дзвоніть/не пишіть мені більше".

Як заблокувати спам-повідомлення на Android На пристроях Android заблокувати смс-спам можна за допомогою програми "Повідомлення". Для цього існують два способи:

  1. Відкрийте діалог зі спамером і натисніть три вертикальні точки у правому верхньому кутку. Виберіть "Чорний список". Повідомлення від відправника у цьому діалозі будуть автоматично заблоковані.

  2. Відкрийте "Повідомлення" та натисніть кнопку з трьома точками (вона може називатися "Ще"). Виберіть "Заблоковано". У вікні, натисніть на шестерню і виберіть "Правила блокування". Перемістіть повзунок "Блокувати всі незнайомі номери" праворуч, щоб увімкнути.

Источник: main.politeka.net