Epic Games буде боротись проти “абсурдних” нововведень від Apple

Epic Games буде боротись проти “абсурдних” нововведень від Apple

Epic Games заявляє про намір боротися з вимогою Apple внести зміни до Epic Games Store на iOS, називаючи ці вимоги «абсурдними» і «обурливими».

Про це повідомляє TechCrunch.

Схоже, що остання суперечка між Apple та виробником Fortnite Epic Games ще не закінчилася. Epic роками бореться з Apple через вимоги компанії щодо розподілу доходів в App Store. Хоча антимонопольний позов Epic проти Apple був відхилений минулого року, багато його критики були відбиті в іншому позові, поданому проти Apple у березні Міністерством юстиції та 17 генеральними прокурорами штатів.

Тим часом у Європі новий Закон про цифрові ринки, здавалося б, дозволив Epic запустити власний Epic Games Store на iOS і повернути Fortnite на платформу зі зниженими комісіями для Apple. Однак Apple нібито двічі відхилила магазин ігор через елементи, які, за його словами, були занадто схожі на власний App Store, особливо кнопки «встановлення» та «покупка в застосунку».

Після того, як Epic оприлюднила в п'ятницю свої скарги на «довільні, обструктивні» відмови Apple і заявила, що повідомила про свої занепокоєння європейським регуляторам, Apple схвалила магазин ігор, але сказала, що Epic все одно потрібно буде внести зміни в майбутньому оновленні.

Все врегульовано? Не зовсім. Згодом Epic опублікував, що це «обурює» Apple, а засновник і генеральний директор Тім Суїні написав, що історія «здійснила поворот до абсурду».

«Apple зараз повідомляє журналістам, що це схвалення є тимчасовим і вимагає, щоб ми змінили кнопки в наступній версії — що зробить наш магазин менш стандартним і складнішим у використанні. Ми будемо боротися з цим». Сказав генеральний директор Тім Суїні.

Источник: speka.media