Ентузіаст перетворив культову модель Casio на смарт-годинник

Ентузіаст перетворив культову модель Casio на смарт-годинник

Ентузіаст модифікував культову модель годинника F91W виробництва Casio за допомогою оригінальних внутрішніх деталей. На виході вийшов смарт-годинник, здатний підключатися до смартфону через бездротовий інтерфейс Bluetooth. За даними Notebookcheck, чоловік назвав його F91 Kepler.

Подробиці

У ході модернізації в годинник F91W був встановлений OLED-дисплей та мікроконтролер CC2640 виробництва Texas Imstruments, який відповідає за підключення смарт-годинника до мобільних пристроїв. Корпус культової моделі залишився недоторканим.

Модернізований годинник може відображати повідомлення про SMS, що надходять на смартфон, та вхідні дзвінки. На одному заряді акумулятора вони працюють 15 днів.

Напрацювання було викладено ентузіастом у відкритий доступ. Розробник сподівається, що вони зацікавлять профільних спеціалістів.

У смарт-годинника поки немає власної програми для поєднання зі смартфоном. Це завдання може бути вирішено в найкоротші терміни, якщо ідея модернізації годинника Casio буде підхоплена сторонніми розробниками. Ознайомитись з матеріалами проекту можна на GitHub.

Источник: prostomob.com