Електропікап Tesla Cybertruck зламався через 1.5 км поїздки

Електропікап Tesla Cybertruck зламався через 1.5 км поїздки

Новий електропікап Tesla Cybertruck вже в перші дні після випуску потрапив у неприємну історію.

Пілот приватних літаків і YouTube-блогер Томас Ремо днями отримав свій довгоочікуваний новенький Cybertruck, та ще й у топової комплектації. Але радість була недовгою: його машина зламалася буквально під час першої ж поїздки, не проїхавши й двох кілометрів!

Весь екран в салоні машини раптово почав блимати червоним, а на панелі приладів з'явилося грізне повідомлення «ТЕРМІНОВО ПРИТИСНІТЬСЯ ДО СОБОТИ».

Зловісний звуковий сигнал додавав драматичності в цю хаотичну сцену. Інцидент, на жаль, лише підтверджує репутацію Tesla – їх машини сумно відомі проблемами якості. І схоже, Cybertruck, перший футуристичний пікап у лінійці компанії, не став винятком.

Ремо не розгубився та зняв усе на відео. "Ми буквально зламали його, як тільки виїхали!" — сміється він на камеру, не вірячи своїм очам.

Судячи з повідомлення, у Cybertruck виникла «критична проблема з кермовим управлінням». Хоча проблему спочатку і вдалося усунути, вона повернулася, як тільки водій вичавив педаль газу сильніше.

Ремо в результаті був у повному роздратуванні: «44 милі [пробігу], і це вже вп'яте, коли я отримую цю критичну помилку керма!». Цікаво, що поломка, здається, пов'язана з «Режимом Звіра» — ця функція дозволяє пікапу розігнатися до сотні менше, ніж за три секунди.