Експодружжя Гейтсів розповіло, як тепер займатиметься благодійністю

Експодружжя Гейтсів розповіло, як тепер займатиметься благодійністю

Мільярдер Білл Гейтс та його колишня дружина Мелінда Френч Гейтс розповіли, як займатимуться благодійністю після розлучення. Відтепер у кожного – власний план.

Так, засновник Microsoft продовжить опікуватися фондом, який вони створили разом з ексдружиною. У свою чергу Мелінда зосередиться на власному Pivotal Ventures.

Що відомо про філантропію Гейтсів

У 2010 році подружжя заснувало благодійний фонд – Bill & Melinda Gates Foundation. Згодом до них приєдналося чимало заможних людей. Наразі це одна з найвпливовіших некомерційних організацій світу, яка щороку спрямовує 5 мільярдів доларів на боротьбу з бідністю, хворобами та нерівністю.

За інформацією фонду, з моменту заснування витрачено близько 54,8 мільярда доларів. Минулого року фонд пообіцяв виділити близько 250 мільйонів доларів на допомогу у боротьбі з пандемією COVID-19, при цьому частина коштів була спрямована на поширення життєво важливих доз вакцини в Африці та Південній Азії.

Цьогоріч Білл та Мелінда Френч Гейтс розлучилися після 27 років шлюбу. 30 листопада, через 7 місяців після розлучення, вони оприлюднили нові плани у листах Giving Pledge.

Плани експодружжя

Білл Гейтс зауважив, що фонд залишається для нього пріоритетним. Водночас мільярдер здійснює активні пожертви в інших сферах, зокрема це стосується пом'якшення наслідків зміни клімату та боротьби з хворобою Альцгеймера.

Я пишаюся всім, чого ми досягли на цю мить: від підтримки вакцинації до допомоги школам, – написав Білл.

Мелінда Френч Гейтс у своєму зверненні згадує про BMGF, який вона допомогла заснувати. Однак відтепер вона приділятиме максимум уваги благодійному підрозділу власної компанії Pivotal Ventures, яка була створена у 2015 році для просування соціального прогресу у США.

Я зобов'язуюся робити більше, ніж просто виписувати чеки. Свій час, енергію та зусилля я присвячуватиму боротьбі з бідністю та просуванню рівності – для жінок, дівчаток та інших маргіналізованих груп – у Сполучених Штатах та в усьому світі, – написала Мелінда.

Відтак, пожертви й надалі будуть зосереджені на людях, для яких перешкоди на шляху до рівності є найбільшими.

"Хоча я завжди прагнула віддати гроші своїй спільноті, я ніколи не думала, що зможу віддати мільярди доларів", – додала вона.

Источник: trends.24tv.ua