Експерти пояснили, як створити два облікові записи у Viber

Експерти пояснили, як створити два облікові записи у Viber

Багатьом людям із своєю діяльностю доводиться користуватися Viber. Для цього вони реєструють службовий обліковий запис. Використовувати його для спілкування з близькими не дуже зручно. У зв’язку з цим виникає резонне питання: як зареєструвати у Viber другий обліковий запис? За словами експертів, зробити це можна кількома способами.

Додаток Parallel Space

За допомогою цього аплету можна без особливих зусиль створити облікові записи не тільки в Viber, але і в Telegram, Facebook, WhatsApp, Instagram тощо. Додаток дозволяє використовувати на одному мобільному пристрої відразу два облікові записи.

Після встановлення та відкриття програми необхідно вибрати з переліку аплетів месенджер Viber. Після цього для нього буде створено подвійне місце, в якому можна зареєструвати другий.

Додаток Clone

Аплет Clone працює так само, як і Parallel Space. Він призначений для створення дублів. У застосунку реалізована можливість додаткового захисту користувацьких діалогів.

Після встановлення та відкриття аплета Clone необхідно вибрати «Клонувати програму». На екрані з’явиться список доступних для цього аплетів. Після вибору месенджера Viber застосунок створить його копію, у якій ви зможете зареєструвати другий обліковий запис. Якщо відкрити Viber із програми Clone, то зробити це можна без створення клону.

Источник: prostomob.com