Експерти назвали 6 помилок, які часто допускають при виборі нового смартфона

Експерти назвали 6 помилок, які часто допускають при виборі нового смартфона

Дуже багато покупців смартфонів стикаються з тим, що губляться, коли приходять в магазин за новим пристроєм. Більшість не знає, які конкретно характеристики вони чекають від свого майбутнього гаджета, з якими нюансами вони не готові змиритися. Щоб уникнути подальшого дискомфорту при використанні невідповідного для вас телефону, ми зібрали найтиповіші помилки, які робить кожен, коли набуває нового девайс.

Не йдіть в магазин, поки не зрозумієте для чого вам потрібен смартфон

Повірте, це дуже важливий пункт. Якщо ви любите дивитися фільми або грати в ігри зі свого смартфона, то вам потрібно пристрій з потужним процесором і великим дисплеєм, а тим, хто хоче робити професійні знімки варто сфокусуватися на якісній камері.

Варто відзначити, що виробники смартфонів завжди роблять акцент на одних характеристиках і економлять на інших. Наприклад, Samsung в бюджетних версіях робить акцент на дисплеї і акумуляторі, жертвуючи продуктивністю.

Не забувайте про обсяг накопичувача

Не менш важливий пункт, який теж варто враховувати. Якщо телефон потрібен вам тільки для базових функцій, то мінімальний обсяг пам’яті підійде. Однак якщо вам потрібно завантажувати знімки, додатки, відео та музику, то варто обзавестися більш об’ємним накопичувачем. Та й загалом, варто відразу брати пристрій з великою кількістю пам’яті, щоб не сподіватися на зовнішні карти пам’яті, які можуть підвести в будь-який момент.

Враховуйте не кількість мегапікселів камери, а їх розмір

Багато маркетологів люблять заманювати покупців великою кількістю мегапікселів, проте варто враховувати, що завдяки їх розміру зображення збирається воєдино і стає більш якісним. Саме тому варто звертати увагу на розмір сенсора, світлочутливість та інші додаткові функції а не тільки на кількість пікселів.

Звертайте увагу на флагманські моделі

Справа в тому, що флагманські моделі на момент виходу отримують найпотужніший процесор, тому можуть бути актуальними ще кілька років. Вартість минулорічних моделей знижується, але при цьому вони не поступаються не флагманським новачкам. Варто звертати увагу на підтримку оновлення з боку виробника і не робити вибір на користь моделей, яким більше двох років.

Не беріть вітринний зразок

Перед покупкою завжди уточнюйте, а не дають вам зразок з вітрини, що цілком можливо. Інакше ви ризикуєте отримати слабкий смартфон, який може припинити свою роботу найближчим часом. Цьому сприяє втрата ємності акумулятора, так як вітринні зразки підключені до мережі весь день. Так само трапляється вигоряння матриці, коли на екрані відображається один і той же контент.

Не ведіться на додаткові послуги в магазині

Співробітники часто пропонують підключити на ваш пристрій базові програми за додаткову плату. Всі ці функції ви можете налаштувати самі, тим більше багато компаній встановлюють все самі. Більш того, під час підключення співробітники можуть видалити важливі для пристрою файли, що негативно відіб’ється на роботі смартфона.

Источник: itsider.com.ua