Два песика вирішили зайти на вечірку до незнайомців, чим розвеселили не лише себе

Дженніфер Моутс і її друзі влаштували вечірку біля басейну, яка миттєво стала більш веселою, коли на неї абсолютно несподівано увірвалися ретривер на прізвисько Стокер і його хвостатий приятель.

Собаки разом грали неподалік, почули звуки веселощів і вирішили до них приєднатися. Стокер виявився справжнім тусовщиком і відразу ж почав відриватися на всю котушку. А ось його друг був більш скромним, тому він просто сидів або спокійно ходив поруч з людьми, іноді дозволяючи їм себе погладити.

«Коли вони прийшли, деякі з нас були в басейні, а хтось знаходився у дворі. Ретривер багато бігав, виляв хвостом і з усіма знайомився. Але другий пес був більш полохливим і деякий час просто скромно сидів», — розповіла Дженніфер.

Стокер відмінно провів час з малознайомою компанією двоногих, та й вони були від нього в захваті. Ретривер купався в басейні, грав в «принеси м’ячик», випрошував їжу, викрадав взуття і дуже активно бігав. У якийсь момент до кошлатого веселуна приєднався і його приятель. Мабуть, втомився нудьгувати на самоті.

Поки песики веселилися, хтось зв’язався з господарем Стокера і повідомив про місцезнаходження хвостатих друзів. Власник забрав собак через кілька годин, коли вони вдосталь наспілкувалися з людьми, набігалися, накупалися і наїлися смакоти. Відмінна вийшла вечірка.

@jt2348 #notourdog #vettechsoftiktok #poolparty #petsoftiktok #dogtags Good Day - Nappy Roots

Источник: ua-vestnik.com