Джо Байден подарував собі на день народження обліковий запис Threads

Джо Байден подарував собі на день народження обліковий запис Threads

Президент США Джо Байден зареєстрував обліковий запис Threads сьогодні, як і Білий дім, віце- президент Камала Харріс і другий джентльмен Дуглас Емхофф .

Перший допис Байдена на конкуренті Meta X (раніше Twitter) повертається до його переможної президентської промови 2020 року з посиланнями на розкол країни та її поточну «точку перегину». Харріс вказувала на свої подорожі по США та зустрічі з «понад 100» світовими лідерами, а Емхофф писав про гендерну рівність і «протидію ненависті всіх видів».

Тим часом Білий дім написав : «Чекати — це Джо-вер». Так, я вважаю, що так. Колишній президент Обама також опублікував сьогодні на Threads повідомлення з днем ​​народження Байдена.

Підписка Байдена та компанії є хорошим знаком для платформи. До зміни назви Twitter мав набагато менше постійних користувачів, ніж такі великі платформи, як Facebook. Але він мав тенденцію приваблювати впливових людей усіх мастей, у тому числі політичних лідерів. Приєднання Байдена не означає, що Threads стане 1:1 заміною Twitter, який був раніше, але це може означати, що він має потенціал як джерело новин — хоче він цього чи ні .

Згідно із заявою, наданою Axios , нові облікові записи адміністрації Байдена не виключають їх участі на платформі Ілона Маска. Незважаючи на це, боротьба X, щоб утримати рекламодавців, погіршилася за останній тиждень, оскільки великі рекламодавці, включаючи Apple і Європейську комісію , раптово пішли після звіту Media Matters , який підкреслив, що Маск очевидну підтримку платформи.