Дієтологи пояснили, кому швидше і легше схуднути

ПЛАСТИЧНИЙ МЕТАБОЛІЗМ ВІДПОВІДАЄ ЗА ШВИДКУ ВИТРАТУ ЕНЕРГІЇ.

Дієтолог пояснив, кому швидше та легше схуднути. Люди мають низьку або високу витрату енергії, що впливає на ступінь активності людини та оперативність скидання зайвої ваги. 

Медик зазначив, що людський організм є складною системою. Багато людей, які мріють стати стрункішими і ставлять перед собою таку мету, повинні враховувати деякі важливі фактори. Є люди з широкосмуговим та тонкокістковим скелетом. Але такі поняття як «широка кістка», що нібито впливає на швидке скидання мас тіла, є міфом. Загальний обсяг кісткової тканини адекватний розвитку м'язів. Люди, яким не вдається швидко позбутися зайвої ваги, часто скаржаться на сповільнений метаболізм. Вони вважають, що обмін речовин є головною перешкодою, водночас йдеться про високе або низьке витрачання енергії. Метаболізм дуже пластичний, він легко перемикається з накопичення енергії режим її витрати. 

Для того, щоб швидко позбутися зайвої ваги, всім бажаючим стати стрункішою необхідно враховувати, що люди поділяються на дві основні групи. Одним властиво вживати значну кількість продуктів, причому вони можуть швидко витратити накопичену енергію. Інші харчуються рідше, двічі на день, але їм цілком вистачає такого обсягу їжі. Саме пластичний метаболізм відповідає за швидку витрату енергії. Ця властивість спостерігається, в основному, у людей психологічно відкритих, молодих і мускулистих. Вони активно і багато рухаються, не відрізняються зайвою повнотою. 

Всі люди можуть схуднути, але не всім для цього потрібно докладати особливих зусиль. Поряд з дієтами для швидкого скидання ваги необхідно займатися фізкультурою, вкрай корисні також водні процедури, включаючи контрастний душ.

Источник: storinka.com.ua