Даніель Салем поділився зворушливим відео з дитячої лікарні

Даніель Салем поділився зворушливим відео з дитячої лікарні

Даніель Салем, ведучий програми “Зірковий шлях” телеканалу “Україна”, яка зараз виходить в ефірі “Індиго TV”, разом з бойовими побратимами завітав до дитячої лікарні у Миколаєві.

Даніель Салем зараз служить у лавах ЗСУ. Нещодавно він разом з бойовими товаришами завітав до маленьких пацієнтів Миколаївської обласної дитячої лікарні. Військові та волонтери не тільки привезли необхідні пацієнтам речі, медичному персоналу – бронежилети, а і влаштували душевний концерт. Патріотичними піснями присутніх порадував співак Коля Сєрга, який також боронить нашу країну на передовій.

У наших дітей є мрії, амбіції, є віра, і найголовніше, всупереч усьому, що відбувається, вони вміють посміхатися”, – поділився зворушливим відео на своїй сторінці у соціальній мережі телеведучий.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Даниэль Салем (@daniel_jihad_salem)

Салем в одному з інтерв’ю зізнався, що захоплюється українцями, з якими щодня захищає нашу землю.

Це не просто війна, вона йде на всіх фронтах. Війна про вчинки кожного. Світ спостерігає за нами, і наша задача, щоб на нас дивились, як на гідних чоловіків, жінок та дітей. Щоб ніхто не посмів сказати нічого поганого. Ми маємо поводитися ввічливо та з гідністю йти вперед”, – переконаний Даніель.

Источник: lemonade.style