Чому смартфон не бачить bluetooth-навушників: найрозповсюдженіші проблеми

Чому смартфон не бачить bluetooth-навушників: найрозповсюдженіші проблеми

Якщо ви є власником bluetooth-навушників, то напевне хоч раз зіштовхувались з тим, що смартфон чи інший гаджет просто “не бачить” їх. Тобто вони не відображаються у переліку доступних для підключення пристроїв. Є кілька можливих проблем, які легко виправити.

Bluetooth не увімкнено або вимкнено на смартфоні

Перш за все, переконайтеся, що функція Bluetooth увімкнена на вашому смартфоні і що вона видима для інших пристроїв.

Навушники не увімкнені або не в режимі парування

Деякі Bluetooth-навушники потребують перебування в режимі парування перед тим, як їх можна буде під’єднати до нового пристрою. Переконайтеся, що ваші навушники перебувають у режимі парування.

Навушники не знаходяться у межах діапазону Bluetooth

Переконайтеся, що ваші Bluetooth-навушники знаходяться в межах діапазону дії Bluetooth вашого смартфона. Зазвичай це відстань близько 10 метрів.

Проблеми з програмним забезпеченням або налаштуваннями Bluetooth на смартфоні

Іноді можуть виникати проблеми з програмним забезпеченням або налаштуваннями Bluetooth на смартфоні, що перешкоджають його спроможності виявляти і підключати пристрої. В цьому випадку може допомогти перезавантаження смартфона або скидання налаштувань Bluetooth.

Навушники під’єднані до іншого пристрою або несумісні з гаджетом

Іноді можуть виникати проблеми через несумісність між Bluetooth-навушниками і смартфоном. Переконайтеся, що ваші навушники підтримують профіль Bluetooth, який підтримується вашим смартфоном. Інколи також навушники не можливо під’єднати до, наприклад, смартфона, поки не роз’єднати пару з іншим пристроєм.

Источник: itsider.com.ua