Чому iPhone швидко втрачає заряд батареї: причини та як вирішити проблему

Якщо ваш iPhone втрачає заряд батареї значно швидше, ніж вам того хотілося б, можливо причина не стільки у смартфоні, скільки у тому, як ви ним користуєтеся. Адже саме ваші "звички" можуть пояснити, чому батарея айфона так швидко розряджається.

OBOZREVATEL розповідає про 5 простих кроків, які допоможуть зменшити апетити вашого смартфона та подовжити життя батареї.

Уникайте морозу

Сучасна техніка не любить, а ні спеки, а ні морозів. Якщо у першому випадку вам доведеться відкласти свій смартфон, аби він охолонув і знову почав працювати в нормальному режимі, то за умови низьких температур ви помітите, що ваш гаджет почав швидше втрачати заряд батареї.

Але надто перейматися цим не варто: аби ваш смартфон змерз, на вулиці має бути принаймні 20 градусів морозу. Саме за таких температур користуватися айфоном на вулиці не варто. У Apple навіть допускають, що в разі переохолодження гаджет може просто вимкнутися або ж не заряджатися

Яскравість екрану

Екран є один з основних "пожирачів" заряду акумулятора. Тож, чим він яскравіший і чим більше ви користуєтеся смартфоном, тим швидше ви втрачатимете заряд.

На щастя, вам просто потрібно зменшити яскравість екрану, а також встановити автозамикання в разі простою, щоб екран не продовжував працювати, поки телефон просто лежить на столі.

Фонові програми

Програми, які працюють у фоновому режимі, також розряджають акумулятор. Перевірити, яка програма й скільки акумулятору "з'їдає" можна відкривши Параметри та перейшовши у Акумулятор. Там ви побачите список програм, які використовують найбільше заряду акумулятора. Торкніться будь-якої з них і зможете побачити, скільки часу вона працювала у фоновому режимі.

Погане покриття мережі

Нестабільний сигнал мережі – як мобільної, так і Wi-Fi – теж може призводити до пришвидшеного розряджання акумулятора. Причина криється у тому, що ваш телефон знаходитиметься в стані пошуку більш якісного з'єднання. Саме тому пошук Wi-Fi необхідно вмикати лише там, де ви точно знаєте, що є мережа, а мобільну мережу можна вимикати за допомогою режиму польоту, коли ви знаходитеся далеко за містом.

Источник: news.obozrevatel.com