Чоловік втратив майже 5 тисяч гривень, намагаючись купити кукурудзу через інтернет

Чоловік втратив майже 5 тисяч гривень, намагаючись купити кукурудзу через інтернет

Вирішивши придбати збіжжя, житель Андрушівського району знайшов відповідне оголошення в інтернет-мережі. Утім, витративши кошти, товар так і не отримав. Нині поліцейські встановлюють причетних до правопорушення та водночас застерігають громадян від необачних вчинків під час купівлі онлайн.

Про це 30 жовтня повідомляє пресслужба ГУНП у Житомирській області.

«Як з’ясувалось, 25-річний житель смт Червоного вирішив придбати кукурудзу. Для цього вивчив пропозиції на сайтах оголошень в Інтернет-мережі. Обравши найбільш привабливу пропозицію, зв’язався з продавцем та домовився про угоду. Чоловіка не зупинила та обставина, що у нього вимагали передоплату за товар. Відтак переказав 4800 гривень на вказаний йому банківський рахунок. Після цього зв’язок з продавцем обірвався і очікуваного збіжжя чоловік не отримав», - йдеться у повідомленні.

Нині поліцейські встановлюють осіб, причетних до вказаного злодіяння.

Разом з тим правоохоронці вкотре закликають громадян бути обачними у фінансових питаннях.

«Зокрема, намагайтеся не сплачувати наперед за товар, придбаний за допомогою мережі Інтернет. Скористайтеся послугами післяплати, або так званої «захищеної оплати», які пропонують транспортні компанії, служби доставки, торгівельні інтернет-майданчики та фінансові установи.

Здійснюючи онлайн-оплату, переконайтесь, що знаходитесь на захищеному сайті саме тієї фінансової установи, яка надає послуги. Не переходьте за невідомими посиланнями, наданими вам незнайомцями, для здійснення переказу коштів.

Не надавайте особистої інформації про номери банківської картки, рахунку, телефону, «прив’язаного до картки», особливо, якщо спілкуєтесь із незнайомим абонентом або даєте оголошення в інтернет-мережі», - звертаються правоохоронці до громадян.

Источник: zhitomir.life