Чоловік відвідав усі країни світу: скільки часу йому знадобилося

Житель Каліфорнії досяг своєї десятирічної мети відвідати всі країни світу.

Про це повідомляє ABC 10.

Житель Сан-Дієго Ренді Вільямс, також відомий як Ramblin 'Randy, минулого тижня приземлився в центральноазіатській країні Туркменістан, пункт призначення, який довго відкладався, коли країна була закрита для відвідувачів протягом чотирьох років.

"Туркменістан - одна з найбільш загадкових країн на планеті і одна з найбільш обмежених для відвідувачів. Таким чином, ви можете відвідати Туркменістан лише через затверджену туристичну компанію", - сказав Вільямс.

Поїздка дозволила Вільямсу, ді-джею місцевого радіо, поставити 193 шпильку на своїй карті, завершивши проєкт, який він почав десятиліттям раніше.

Туркменістан був не єдиним пунктом призначення, який зіткнувся із тривалими затримками — Вільямс сказав, що під час візиту до Сирії минулого місяця йому сказали, що він був лише другим туристом, якому дозволили в'їхати до країни від початку пандемії COVID-19.

Нині Вільямс відвідав усі 193 країни, за якими стежить Організація Об'єднаних Націй, а також дві "держави-спостерігачі" — Ватикан та Палестину. Він також робив зупинки в Косово, Західній Сахарі та Тайвані, які вважають спірними територіями.

Тепер Вільямс працює над своїм наступним проєктом.

"Коли у вас закінчилися країни, ви маєте створити свою власну. Я пропоную вам Народну Республіку Слоуджамістан", - сказав він. "Моя власна країна. Я купив 11 акрів землі біля салонного моря та назвав її Слоуджамістан. Це моя країна, я Солтон".

Источник: tsn.ua