Чоловік перерив весь сміттєвоз, щоб знайти золоті прикраси своєї дружини

В австралійському штаті Вікторія, чоловік повернувшись з відпустки, виявив, що вдома в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Всі непридатні харчі він помістив до мішка відніс на смітник. А коли сміттєвоз вже поїхав чоловік згадав, що зберігав у морозильній камері холодильника пакунок із золотими прикрасами своєї дружини, що вартували кілька тисяч доларів.

Про незвичайний випадок повідомляє ABC.

Щоб врятувати ситуацію австралієць звернувся за допомогою до свого однокласника, який працював у муніципалітеті. Відтак, той допоміг зв’язався з підрядником із вивезення сміття. На щастя, сміттєвоз, де були золоті прикраси, ще не встигли спорожнити. Тож вантажівку розвантажили на складі муніципалітету і почали шукати втрачені прикраси.

Стало відомо, що вантажівка завантажила близько 500 баків сміття, тобто, це від шести до восьми тонн відходів. Коло пошуків вдалося звузити за типом мішків для сміття, які використовував чоловік. А ще орієнтувалися за часом, коли австралієць виніс сміття.

Попри мізерні шанси знайти прикраси, чоловік зміг впізнати своє сміття. Тож мішок зі сміття знайшовся, а в ньому - мішечок із золотом.

«Того дня було дуже спекотно, тому це додало радості від того, що ми знайшли його так швидко», - повідомила представниця компанії, яка займається вивезенням сміття.

Источник: vsn.in.ua